Dodany: 2011-01-03 12:43:47

Implanty zęboweImplanty zębowe to prawdziwy stomatologiczny hit ostatnich lat. Do niedawna kojarzone wyłącznie z wysoką ceną, dziś cieszą się ogromną popularnością. Stomatolog brodnica i dentysta olsztyn podkreślają, że leczenie implantologiczne jest coraz prostsze i tańsze.

 

Obecnie oferowane jest przez praktycznie każdy gabinet stomatologiczny. Pamiętajmy, że implant to jedynie cześc zęba. Niekiedy implant mylony jest z koroną zęba. Czzym jednak w rzeczywistości jest implant? Implanty zębów to sztuczne odpowiedniki naturanego uzębienia. W sytuacjach, w których u pacjenta stwierdzono braki w uzębieniu, może być zastosowany implant.

 

Implant w przeciwieństwie do protezy, jest stałym rozwiązaniem problemu braków w uzębieniu. Implanty do złudzenia przypominają normalne zęby, nie wymagają tyle zabiegów co uzupełnienia protetyczne Zabief wprowadzania implantów do organizmu nie jest prosty. Implanty wwiercane są w kości szczęki. Następnie muszą się zrosnąć. Zawsze istnieje ryzyko odrzucenia implantu. Dopiero po dokłądnym zagojeniu się dziąseł możliwe jest dalsze uzupełnianie implanów o mocowania i korony.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Implanty zębowe
Nick: